Akademia Razem

to nowoczesna i przyjazna dziecku szkoła, do której dzieci lubią przychodzić i uczyć się.

Drogi rodzicu

Podaruj swojemu dziecku język ojczysty

Szkoła powstała w roku 2015 w ramach fundacji Centrum Together-Razem – organizacji działającej na rzecz Polaków w Irlandii od roku 2006. Szkoła operowała głównie w formule stacjonarnej ale pandemia COVID-19 i lockdown otworzyły nowe drzwi i możliwości do nauczania zdalnego

Celem naszej szkoły jest nauczanie języka polskiego oraz przekazywanie wiedzy o kulturze kraju pochodzenia ich rodziców bez nauczania niepotrzebnych przedmiotów. Stawiamy na konkret – czyli głównie naukę języka polskiego.

Chcemy, aby dzieci urodzone poza Polską umiały rozmawiać po polsku, pisać i czytać.
Chcemy, aby dzieci znały polskie tradycje i kulturę, aby uczyły się historii i geografii.
Pozostałe przedmioty przecież mają w swoich własnych, codziennych szkołach
W Akademii Razem realizujemy własny autorski program nauczania oparty o podstawę programową MEN- ale jesteśmy dumni z tego , że program nie jest przeładowany, a nauczyciele są bardzo elastyczni w metodyce pracy z uczniem.

W Akademii Razem wydajemy świadectwa szkolne

W naszej szkole wydajemy też legitymacje szkolne

I mamy świetnych nauczycieli pasjonatów!

Co jeszcze?

Akademia Razem jest zarejestrowaną szkołą w bazie placówek polonijnych Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji Za Granicą

Szkoła jest wpisana do rejestru placówek ORPEG pod numerem 7455 tutaj: Wpis w ORPEG

Akademia Razem jest wspierana przez Ambasadę RP w Dublinie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
    * pola obowiązkowe

pl_PLPolish